Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
calcActive())">
Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-MIS016SL
59,95 €
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
Surface 3
Surface Pro 3
MQ2-0000
4YM-00001
PS2-00001
Surface 3 1657
Surface Pro 3 1631
Surface Pro 3
MQ2-0000
4YM-00001
PS2-00001
Surface 3 1657
Surface Pro 3 1631
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
MS011301-PLP22T02
1577-9700
G3HTA005H
G3HTA009H
X883815-010
1577-9700
G3HTA005H
G3HTA009H
X883815-010
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MIS016SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109389 |
| Mitat | 162.72 x 158.00 x 4.30 mm |
| Korvaa | MS011301-PLP22T02 / 1577-9700 / G3HTA005H / G3HTA009H / X883815-010 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 41.8Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |