LG Optimus Pad L-06C, Optimus Pad V900 Tabletin Akku
calcActive())">
LG Optimus Pad L-06C, Optimus Pad V900 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-BLT100SL
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
Optimus Pad L-06C
Optimus Pad V900
Optimus Pad V900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T1
SBPP0028901
SBPP0028901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLT100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066620 |
| Mitat | 132.00 x 100.00 x 5.50mm |
| Korvaa | SBPP0028901 / BL-T1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 23.68Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |