LG G Pad F2 8.0, G Pad F2 8.0 LTE, LK460 akku 2900mAh
calcActive())">
LG G Pad F2 8.0, G Pad F2 8.0 LTE, LK460 akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-BLT310SL
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad F2 8.0
G Pad F2 8.0 LTE
LK460
G Pad F2 8.0 LTE
LK460
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T31
EAC63398901
EAC63398901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-BLT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139812 |
| Korvaa | BL-T31 / EAC63398901 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 152.70 x 72.30 x 2.04mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |