LG G Pad 8.0, G Pad F7, G PadF 8.0 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad 8.0
G Pad F7
G PadF 8.0
G Pad F7
G PadF 8.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T14
EAC62638401
EAC62638401
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLV490SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098522 |
| Mitat | 104.90 x 94.00 x 3.10 mm |
| Korvaa | BL-T14 / EAC62638401 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.54Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |