LG E960, E970, E971 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
E960
E970
E971
E970
E971
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T5
EAC61898601
EAC61898601
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLT500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071709 |
| Mitat | 69.72 x 45.10 x 4.40mm |
| Korvaa | BL-T5, EAC61898601 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |