LG G Pad III 8.0, G Pad X 8.3, VK815 akku 4800mAh
calcActive())">
LG G Pad III 8.0, G Pad X 8.3, VK815 akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-BLV520SL
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad III 8.0
G Pad X 8.3
VK815
G Pad X 8.3
VK815
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T17
EAC6278301
EAC6278301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-BLV520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125754 |
| Korvaa | BL-T17 / EAC6278301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.24Wh |
| Mitat | 155.60 x 86.30 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |