Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien kanssa:
YB1-X90F
YB1-X90L
YB1-X91F
YB1-X91L
YB1-X91X
YogaBook
YogaBookYB1
YogaBookYB1-X90F
YogaBookYB1-X90F(ZA0V)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0008)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0026)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0043)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0083DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0256DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0270)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0270DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0W0045DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0W0142DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0W0184DE)
YogaBookYB1-X90L(ZA0W)
YogaBookYB1-X90L(ZA0W0022DE)
YogaBookYB1-X91F
YogaBookYB1-X91F(ZA15)
YogaBookYB1-X91F(ZA150015GB)
YogaBookYB1-X91F(ZA150066DE)
YogaBookYB1-X91F(ZA150085DE)
YogaBookYB1-X91F(ZA150224)
YogaBookYB1-X91F(ZA150232)
YogaBookYB1-X91F(ZA150343)
YogaBookYB1-X91F(ZA160011DE)
YogaBookYB1-X91L
YogaBookYB1-X91L(ZA16)
YogaBookYB1-X91L(ZA160005)
YogaBookYB1-X91L(ZA160033)
YogaBookYB1-X91L(ZA160038DE)
YogaBookYB1-X91L(ZA160084DE)
YogaBookYB1-X91L(ZA160097DE)
YogaBookYB1-X91L(ZA160147DE)
YB1-X90L
YB1-X91F
YB1-X91L
YB1-X91X
YogaBook
YogaBookYB1
YogaBookYB1-X90F
YogaBookYB1-X90F(ZA0V)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0008)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0026)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0043)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0083DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0256DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0270)
YogaBookYB1-X90F(ZA0V0270DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0W0045DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0W0142DE)
YogaBookYB1-X90F(ZA0W0184DE)
YogaBookYB1-X90L(ZA0W)
YogaBookYB1-X90L(ZA0W0022DE)
YogaBookYB1-X91F
YogaBookYB1-X91F(ZA15)
YogaBookYB1-X91F(ZA150015GB)
YogaBookYB1-X91F(ZA150066DE)
YogaBookYB1-X91F(ZA150085DE)
YogaBookYB1-X91F(ZA150224)
YogaBookYB1-X91F(ZA150232)
YogaBookYB1-X91F(ZA150343)
YogaBookYB1-X91F(ZA160011DE)
YogaBookYB1-X91L
YogaBookYB1-X91L(ZA16)
YogaBookYB1-X91L(ZA160005)
YogaBookYB1-X91L(ZA160033)
YogaBookYB1-X91L(ZA160038DE)
YogaBookYB1-X91L(ZA160084DE)
YogaBookYB1-X91L(ZA160097DE)
YogaBookYB1-X91L(ZA160147DE)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien alkuperäisakut:
L15C2P31
SB18C04740
SB18C04740
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVB191SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156475 |
| Mitat | 171.20 x 110.00 x 3.20mm |
| Korvaa | L15C2P31 / SB18C04740 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8500mAh / 32.3Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |