Lenovo ThinkPad X1 Tablet akku 4900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
ThinkPad X1 Tablet
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
00HW044
00HW045
00HW046
SB10J78993
SB10J78994
00HW045
00HW046
SB10J78993
SB10J78994
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVX120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125778 |
| Korvaa | SB10J78994 / SB10J78993 / 00HW045 / 00HW046 / 00HW044 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 36.75Wh |
| Mitat | 264.90 x 101.00 x 3.70mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |