Lenovo Thinkpad 10 akku 8700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Thinkpad 10
Z3795
Z3795
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
1ICP4/82/114-2
1ICP4/83/113
45N1726
45N1727
45N1728
45N1729
45N1730
45N1731
45N1732
45N1733
1ICP4/83/113
45N1726
45N1727
45N1728
45N1729
45N1730
45N1731
45N1732
45N1733
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVT100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119500 |
| Korvaa | 45N1726 / 45N1727 / 45N1728 / 45N1729 / 45N1730 / 45N1731 / 45N1732 / 45N1733 / 1ICP4/82/114-2 / 1ICP4/83/113 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8700mAh / 32.63Wh |
| Mitat | 179.70 x 129.10 x 3.80 mm |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |