Lenovo tablettien Yoga Smart Tab / YT-X705F yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Lenovo tablettien Yoga Smart Tab / YT-X705F yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-LVX705SL
33,95 €
29,95 €
Lenovo tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Yoga Smart Tab
YT-X705F
YT-X705F
Korvattavat Lenovo tablettien alkuperäisakut
L19D2P32
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-LVX705SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172048 |
| Korvaa | L19D2P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Mitat | 167.20 x 101.60 x 2.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |