Lenovo tablettien Miix 10 / ThinkPad Tablet 2 3679 - 10.1 yhteensopiva akku 6600mAh
calcActive())">
Lenovo tablettien Miix 10 / ThinkPad Tablet 2 3679 - 10.1 yhteensopiva akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-LVM100SL
38,95 €
Lenovo tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Miix 10
ThinkPad Tablet 2 3679 - 10.1
Z2760
ThinkPad Tablet 2 3679 - 10.1
Z2760
Korvattavat Lenovo tablettien alkuperäisakut
121500184
1ICP4/83/102-2
1ICP4/83/103-2
L12M2P01
L12N2P01
1ICP4/83/102-2
1ICP4/83/103-2
L12M2P01
L12N2P01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-LVM100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,75 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158110 |
| Korvaa | L12M2P01 / 121500184 / 1ICP4/83/102-2 / 1ICP4/83/103-2 / L12N2P01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 24.75Wh |
| Mitat | 105.50 x 122.80 x 3.14mm |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |