Lenovo tablettien Ideapad B6000 / Yoga Tablet 8 yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
Lenovo tablettien Ideapad B6000 / Yoga Tablet 8 yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-LVT810SL
29,95 €
Lenovo tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ideapad B6000
Yoga Tablet 8
Yoga Tablet 8
Korvattavat Lenovo tablettien alkuperäisakut
L13D2E31
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-LVT810SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,75 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154105 |
| Korvaa | L13D2E31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 21.75Wh |
| Mitat | 131.90 x 21.00 x 18.70mm |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |