Lenovo Tab4 8, Tab4 8 Plus, TB-8504N akku 4750mAh
calcActive())">
Lenovo Tab4 8, Tab4 8 Plus, TB-8504N akku 4750mAh
In stock
- SKU
- CS-LVT480SL
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Tab4 8
Tab4 8 Plus
TB-8504N
TB-8504X
TB-8704X
Tab4 8 Plus
TB-8504N
TB-8504X
TB-8704X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L16D1P34
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVT480SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148166 |
| Korvaa | L16D1P34 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.29Wh |
| Mitat | 116.10 x 97.80 x 2.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |