Lenovo Tab 7, TB-7504F, TB-7504X akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Tab 7
TB-7504F
TB-7504X
TB-7504F
TB-7504X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L16D1P33
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVT700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148098 |
| Korvaa | L16D1P33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 95.00 x 83.60 x 2.62mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |