Lenovo Tab 4 10, Tab 4 10.1, TAB4 10-ZA2J0030SE akku 6800mAh
calcActive())">
Lenovo Tab 4 10, Tab 4 10.1, TAB4 10-ZA2J0030SE akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-LVX304SL
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Tab 4 10
Tab 4 10.1
TAB4 10-ZA2J0030SE
TB-X304F
TB-X304F/L
TB-X304F/N
TB-X304F-ZA2J0030SE
TB-X304L
Tab 4 10.1
TAB4 10-ZA2J0030SE
TB-X304F
TB-X304F/L
TB-X304F/N
TB-X304F-ZA2J0030SE
TB-X304L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L16D2P31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVX304SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139515 |
| Korvaa | L16D2P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Mitat | 166.50 x 99.78 x 31.87mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |