Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
calcActive())">
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-LVP850SL
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Tab 2 A8-50
Tab 2 A8-50F
Tab 2 A8-50LC
Tab 2 A8-50F
Tab 2 A8-50LC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L13D1P32
L13T1P32
L13T1P32
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVP850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140221 |
| Korvaa | L13D1P32 / L13T1P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.96Wh |
| Mitat | 119.54 x 99.86 x 2.82mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |