Lenovo IdeaTab S2109A akku 6700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaTab S2109A
IdeaTab S2109A-F
IdeaTab S2109A-F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
11S73041798
40042073
AE2865B33
UP110005
40042073
AE2865B33
UP110005
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MDS951SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084068 |
| Korvaa | UP110005 / 40042073 / AE2865B33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 192.90 x 121.18 x 3.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |