Lenovo A3500, A3500FL 7" A7-50 3G Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
A3500
A3500FL 7"
A7-50 3G
A3500FL 7"
A7-50 3G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L13D1P31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVS500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085652 |
| Mitat | 101.60 x 86.88 x 3.50mm |
| Korvaa | L13D1P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3550mAh / 13.49Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |