Lenovo A2109A-F, IdeaPad A2109, IdeaPad A2109 9" Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo A2109A-F, IdeaPad A2109, IdeaPad A2109 9" Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-LVA219SL
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
A2109A-F
IdeaPad A2109
IdeaPad A2109 9"
IdeaPad A2109
IdeaPad A2109 9"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
H12GT201A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVA219SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083511 |
| Mitat | 189.86 x 107.04 x 3.61mm |
| Korvaa | H12GT201A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |