Lenovo A1, A1-07, Idepad A1 akku 3350mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
A1
A1-07
Idepad A1
A1-07
Idepad A1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
121500028
H11GT101A
L10C1P22
H11GT101A
L10C1P22
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVA100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137320 |
| Korvaa | H11GT101A / L10C1P22 / 121500028 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 111.35 x 83.92 x 5.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |