Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-LVA800SL
33,95 €
16,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad A5500
IdeaPad A8
IdeaPad A8-50
IdeaPad A8
IdeaPad A8-50
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L13D1P32
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVA800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094999 |
| Mitat | 121.00 x 99.85 x 2.90mm |
| Korvaa | L13D1P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.15Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |