Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
A2
A2107
A2207
A2107
A2207
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
BL195
L12T1P31
L12T1P31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVA210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082200 |
| Mitat | 90.13 x 66.57 x 4.80mm |
| Korvaa | BL195 / L12T1P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 11.84Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |