KURIO 7S akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KURIO tablettien kanssa:
7S
C1300
C1300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KURIO tablettien alkuperäisakut:
PL458097
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-KUC130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115311 |
| Korvaa | PL458097 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 99.15 x 79.55 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |