Huawei tablettien MatePad Pro / MRX-AL09 yhteensopiva akku 7150mAh
calcActive())">
Huawei tablettien MatePad Pro / MRX-AL09 yhteensopiva akku 7150mAh
In stock
- SKU
- CS-HUP190SL
29,95 €
Huawei tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MatePad Pro
MRX-AL09
MRX-AL19
MRX-W09
MRX-W19
MRX-AL09
MRX-AL19
MRX-W09
MRX-W19
Korvattavat Huawei tablettien alkuperäisakut
HB27D8C8ECW-12
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HUP190SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153948 |
| Korvaa | HB27D8C8ECW-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7150mAh / 27.17Wh |
| Mitat | 136.62 x 126.62 x 2.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |