Huawei Mediapad M2 10.0" tabletin akku 6650 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
MediaPad M2 10.1
MediaPad M2 10.1 TD-LTE
MediaPad M2 10.1 Youth
MediaPad M2 10.1 Youth TD-LTE
FDR-A03L
MediaPad T2 10.0 Pro Standard
MediaPad T2 10.0 Pro WiFi
FDR-A01w
MediaPad M2 10.1 Youth Edition
MediaPad T2 10.0 Pro Premium
Mediapad M2 10.0
Mediapad M2 10.0 Standard Edition WiFi
M2-A01W
Mediapad M2 10.0 Premium Edition
M2-A01L
MediaPad M3 Lite 10
BAH-L09
M3 Lite 10
MediaPad M2 10.1 TD-LTE
MediaPad M2 10.1 Youth
MediaPad M2 10.1 Youth TD-LTE
FDR-A03L
MediaPad T2 10.0 Pro Standard
MediaPad T2 10.0 Pro WiFi
FDR-A01w
MediaPad M2 10.1 Youth Edition
MediaPad T2 10.0 Pro Premium
Mediapad M2 10.0
Mediapad M2 10.0 Standard Edition WiFi
M2-A01W
Mediapad M2 10.0 Premium Edition
M2-A01L
MediaPad M3 Lite 10
BAH-L09
M3 Lite 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:
HB26A510EBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUM200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125839 |
| Mitat | 178.50 x 105.20 x 2.50 mm |
| Korvaa | HB26A510EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6650mAh / 25.27Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |