HTC R7 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC tablettien kanssa:
R7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC tablettien alkuperäisakut:
35H00148-00M
BG41100
BG41100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTR700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086413 |
| Mitat | 88.68 x 66.35 x 5.04 mm |
| Korvaa | BG41100 / 35H00148-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 12.03Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |