HTC Jetstream, Jetstream 10.1, P715a Tabletin Akku
calcActive())">
HTC Jetstream, Jetstream 10.1, P715a Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HTP715SL
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC tablettien kanssa:
Jetstream
Jetstream 10.1
P715a
Jetstream 10.1
P715a
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC tablettien alkuperäisakut:
35H00161-00M
35H00161-00P
BG09100
35H00161-00P
BG09100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTP715SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071099 |
| Mitat | 137.93 x 93.87 x 5.15mm |
| Korvaa | BG09100 / 35H00161-00P / 35H00161-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |