HP TouchPad 10 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
TouchPad 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
635574-001
635574-002
649649-001
635574-002
649649-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078883 |
| Mitat | 143.36 x 109.05 x 5.08mm |
| Korvaa | HSTNH-I29C / HSTNH-F29C-S / 635574-001 / 649649-001 / 635574-002 / 649650-001 / HSTNN-S29C-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |