HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HPE700SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Slate 7 1800 Tablet
Tablet 7 1800
Tablet 7 1800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
10979176-00
739691-001
HSTNH B14C-S
739691-001
HSTNH B14C-S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088615 |
| Mitat | 128.00 x 70.00 x 4.00mm |
| Korvaa | HSTNH B14C-S / 10979176-00 / 739691-001 / WD3870127P / HSTNH-B20C / HSTNH-B20C-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.17Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |