HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Pro x2 612 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
753329-1C1
753703-005
KK04XL
753703-005
KK04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPR612SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105275 |
| Mitat | 245.70 x 90.64 x 5.50mm |
| Korvaa | 753703-005 / 753329-1C1 / KK04XL / HSTNN-IB6E / HSTNN-UB6E / 775691-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 28.12Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |