HP Pro Tablet 408 G1 / I508O Tabletin Akku 4800mAh
calcActive())">
HP Pro Tablet 408 G1 / I508O Tabletin Akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-HPT408SL
43,95 €
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
ElitePad 1000
I508O
L4A35UT
Pro Tablet 408 G1
T5L65PA
I508O
L4A35UT
Pro Tablet 408 G1
T5L65PA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
MLP3810980
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPT408SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129677 |
| Mitat | 108.36 x 84.90 x 3.70mm |
| Korvaa | MLP3810980 / 805089-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.24Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |