HP Elitepad 900 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
AT02025XL
D3H85UT
D7X24PA
ElitePad 900
ElitePad 900 G1
D3H85UT
D7X24PA
ElitePad 900
ElitePad 900 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
685368-1B1
685368-1C1
685987-001
99TA026H
AT02025XL
AT02XL
D3H85UT
D7X24PA
HSTNN-C75C
HSTNN-DB3U
HSTNN-IB3U
685368-1C1
685987-001
99TA026H
AT02025XL
AT02XL
D3H85UT
D7X24PA
HSTNN-C75C
HSTNN-DB3U
HSTNN-IB3U
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081265 |
| Mitat | 228.10 x 139.56 x 3.41mm |
| Korvaa | HSTNN-DB3U / 685987-001 / HSTNN-C75C / AT02XL / 685368-1B1 / 99TA026H / HSTNN-IB3U / 685368-1C1 / AT02025XL / D3H85UT / D7X24PA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |