HP ElitePad 1000, ElitePad 1000 G2, F1Q77EA Tabletin Akku
calcActive())">
HP ElitePad 1000, ElitePad 1000 G2, F1Q77EA Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HPE100SL
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
ElitePad 1000
ElitePad 1000 G2
F1Q77EA
ElitePad 1000 G2
F1Q77EA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
728558-005
AO02XL
AO02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096221 |
| Mitat | 20.39 x 139.45 x 3.79mm |
| Korvaa | AO02XL / 728558-005 / AO02030XL / 72558-005 / HSTNN-LB50 / 728250-421 / 2ICP4-74/120 / 2ICP4-75/121 / 728250-121 / 728250-1C1 / HP011302-PLP12G01 / HSTNN-C75C / HSTNN-C78C / HSTNN-IB5O / HSTNN-IB5Q / HSTNN-LB5O |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 30.71Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |