HP CQ720A, eStation Zeen, Photosmart eStation C510 akku 5000mAh
calcActive())">
HP CQ720A, eStation Zeen, Photosmart eStation C510 akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-HCQ720SL
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
CQ720A
eStation Zeen
Photosmart eStation C510
eStation Zeen
Photosmart eStation C510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
L02442001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HCQ720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116684 |
| Korvaa | L02442001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 87.50 x 62.32 x 8.90 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |