HP 7 Plus G2 akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
7 Plus G2
7 Plus G2 1331
7 Plus G2 1331
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
790587-001
790590-001
790591-001
790592-001
790593-001
790594-001
WD3058150P
790590-001
790591-001
790592-001
790593-001
790594-001
WD3058150P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HPS133SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136729 |
| Korvaa | 790590-001 / 790591-001 / 790592-001 / 790593-001 / 790594-001 / WD3058150P / 790587-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 152.28 x 58.20 x 2.83mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |