HP 6301RA, 6401LA, Pomegranate akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
6301RA
6401LA
Pomegranate
Slate 6 VoiceTab Dual SIM
Slate 6 VoiceTab II Dual SIM
Slate6 VoiceTab
Slate6 VoiceTab Plus
6401LA
Pomegranate
Slate 6 VoiceTab Dual SIM
Slate 6 VoiceTab II Dual SIM
Slate6 VoiceTab
Slate6 VoiceTab Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
751655-001
HSTNH-B19C
HSTNH-B19C-S
HSTNH-B19C
HSTNH-B19C-S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HPT630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115991 |
| Korvaa | HSTNH-B19C / HSTNH-B19C-S / 751655-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 85.15 x 71.95 x 4.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |