HP Stream 7 5700, Stream 7 5700ng, Stream 7 5709 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Stream 7 5700, Stream 7 5700ng, Stream 7 5709 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HPS570SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Stream 7 5700
Stream 7 5700ng
Stream 7 5709
Stream 7 5700ng
Stream 7 5709
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
795065-001
PR-3258128
PR-3258128
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPS570SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107248 |
| Mitat | 126.50 x 58.60 x 3.30mm |
| Korvaa | PR-3258128 / 795065-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |