HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
calcActive())">
HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HPE810SL
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
7600US
HSTNH-H408C
Slate 8 Plus
HSTNH-H408C
Slate 8 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
BY02
HSTNH-C13C-S
HSTNH-C13C-S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105268 |
| Mitat | 126.55 x 111.88 x 4.56mm |
| Korvaa | HSTNH-C13C-S / BY02 / BY02021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5650mAh / 20.91Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |