Google Nexus 10 / Samsung GT-P8110 akku 8000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
Nexus 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut:
SP3496A8H
SP3496A8H(1S2P)
SP3496A8H(1S2P)
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
GT-P8110
GTP8110-HA32ARB
GTP8110-HA32ARB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SP3496A8H
SP3496A8H(1S2P)
SP3496A8H(1S2P)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SGP811SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076049 |
| Mitat | 233.00 x 105.00 x 3.50mm |
| Korvaa | SP3496A8H / SP3496A8H(1S2P) |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 29.6Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |