DELL Venue 8 Pro 3845 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 8 Pro 3845
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
7KJTH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV838SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106685 |
| Mitat | 135.9 x 82.70 x 3.80 mm |
| Korvaa | 7KJTH |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.17Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |