DELL Venue 8 Pro 5855 akku 5100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 8 Pro 5855
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
0HH8J0
HH8J0
WXR8J
HH8J0
WXR8J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DEV858SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134916 |
| Korvaa | HH8J0 / WXR8J / 0HH8J0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.38Wh |
| Mitat | 105.62 x 97.33 x 4.54mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |