DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 8 7000
Venue 8 7840
Venue 8 7840
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
05PD40
K81RP
V87840-16D
K81RP
V87840-16D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV870SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111245 |
| Mitat | 136.00 x 114.86 x 2.80 mm |
| Korvaa | K81RP / 05PD40 / V87840-16D / 5PD40 / CMMP3 / T02E001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 20.35Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |