DELL Venue 7, Venue 7 3740, Venue 8 Tabletin Akku
calcActive())">
DELL Venue 7, Venue 7 3740, Venue 8 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-DEV700SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 7
Venue 7 3740
Venue 8
Venue 7 3740
Venue 8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
0CJP38
0DHM0J
P706T
0DHM0J
P706T
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085942 |
| Mitat | 128.80 x 69.80 x 3.70mm |
| Korvaa | P706T / 0CJP38 / 0DHM0J / 0YMXOW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.17Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |