DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
calcActive())">
DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-DES700SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Looking Glass
Opus One
Streak 7
Opus One
Streak 7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
TY.2C190.002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DES700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083177 |
| Mitat | 71.45 x 68.19 x 5.00mm |
| Korvaa | TY.2C190.002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |