Asus ZenPad 10 Z300CNL akku 4650 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ZenPad 10 Z300CNL
ZenPad C 7.0 P01Z
ZenPad Z300CNL
Z0310M
Z300M
ZenPad C 7.0 P01Z
ZenPad Z300CNL
Z0310M
Z300M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P1517
0B200-01580200
0B200-01580200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUZ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129356 |
| Mitat | 103.56 x 95.56 x 2.70mm |
| Korvaa | C11P1517 / 0B200-01580200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.9Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |