Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
ZenPad 10
Z300C
P023
ZenPad 10.1
Z300CXG
Z300CG
ZD300M
Z300C
P023
ZenPad 10.1
Z300CXG
Z300CG
ZD300M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C11P1502 ( 1ICP3/108/118 )
C11P1517 ( 1ICP3/108/118 )
C11P1517 ( 1ICP3/108/118 )
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUC300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115786 |
| Mitat | 119.15 x 107.20 x 2.65mm |
| Korvaa | C11P1502 ( 1ICP3/108/118 ) / C11P1517 ( 1ICP3/108/118 ) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 17.86Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |