Asus Transformer Pad TF501T akku 4050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Pad TF501T
Transformer Pad TF502T
Transformer Pad TF502T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-00620100
C11P1308
C11P1308
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUF501SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136118 |
| Korvaa | C11P1308 / 0B200-00620100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 14.99Wh |
| Mitat | 140.10 x 68.68 x 3.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |