Asus Transformer Book T300chi akku 4900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book T300chi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01520000
C21N1421
C21N1421
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136002 |
| Korvaa | C21N1421 / 0B200-01520000 / 0B200-00570200 / C21N1418 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 183.10 x 152.50 x 3.00mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |