Asus Transformer Book T200TA akku 4900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book T200TA
Transformer Book T200TA 12"
Transformer Book T200TA 12"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C21N1334
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUT200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120230 |
| Korvaa | C21N1334 / 0B200-00870000 / 0B200-00870200 / 0B200-00870300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 149.00 x 124.80 x 3.80mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |