Asus Transformer Book T100 Chi akku 7850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book T100 Chi
Transformer Book T100CHI-FG003
Transformer Book T100CHI-FG003
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01300200
C12N1419
C12N1419
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUT112SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125426 |
| Korvaa | C12N1419 / 0B200-01300200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7850mAh / 29.83Wh |
| Mitat | 233.00 x 102.70 x 2.60 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |